Page background

Pedagoški sodelavci

PREDSTOJNIK ODDELKA EVROPSKE POSLOVNE ŠTUDIJE
Izr. prof. dr. Jurij Toplak
T: 02 25 01 997
E: jurij.toplak@almamater.si
PREDSTOJNICA ODDELKA SOCIALNA GERONTOLOGIJA
Prof. ddr. Marija Ovsenik
T: 02 25 01 997
E: marija.ovsenik@almamater.si
PREDSTOJNICA ODDELKA ZA EKOREMEDIACIJE
Doc. dr. Tanja Bagar
T: 059 333 074
E: tanja.bagar@almamater.si
PREDSTOJNIK ZDRAVSTVENIH PROGRAMOV
Doc. dr. Gregor Pivec
T: 02 25 01 999
E: gregor.pivec@almamater.si
PREDSTOJNIK ODDELKA ZA ARHIVISTIKO IN DOKUMENTOLOGIJO
Doc. dr. Peter Pavel Klasinc
T: 02 25 01 999
E: peter.klasinc@almamater.si
DEKAN AKADEMIJE ZA PLES
Doc. dr. Svebor Sećak
T: 02 25 01 999
E: svebor.secak@almamater.si
VODJA KATEDRE ZA FIZIOTERAPIJO
Mladen Herc, mag.
T: 059 333 073
E: mladen.herc@almamater.si
PREDSTOJNIK ODDELKA ZA STRATEŠKI KOMUNIKACIJSKI MANAGEMENT
red. prof. dr. Mario Plenkovič
T: 02 25 01 999
E: mario.plenkovic@almamater.si
DEKANJA FAKULTETE INSTITUTUM STUDIORUM HUMANITATIS – FAKULTETA ZA PODIPLOMSKI HUMANISTIČNI ŠTUDIJ
izr. prof. dr. Polona Tratnik
T: 02 25 01 999
E: polona.tratnik@almamater.si
VODJA PROGRAMOV HUMANISTIČNE ZNANOSTI ZA TUJE ŠTUDENTE
izr. prof. dr. Creston Davis
T: 02 25 01 999
E: creston.davis@almamater.si